Kitsa kaelaga standardpudel DR. BROWN'S, 120 ml
-35%

Tavahind: 10,83 €

Special Price 7,04 €

Kitsa kaelaga standardpudel DR. BROWN'S, 120 ml

Saadavus: Laos

Brand: Browns
Barcode: 072239303962

Tavahind: 10,83 €

Special Price 7,04 €

Kiirülevaade

Kitsa kaelaga standardpudel DR. BROWN'S, 120 ml. Pakendis: 1 pudel sisemise õhuringlussüsteemiga, 1 lutt (0 kuni 3 kuud), puhastushari.
Kirjeldus

Detailid

Patenteeritud siseõhu ventilatsioonisüsteem vähendab valusid kõhus, refluksi ja gaaside kogunemist kehas. Aitab säilitada rohkem vitamiine C, A, E ja lipiide, mis on arenguks vajalikud. Ilma BPA (bisfenool A), PVC ja pliivaba.

Hooldus: eemaldage puhastushari pudelist. Enne kasutamist võtke kõik pudeli osad lahti ja loputage neid. Lutti (enne esmakordset kasutamist) keetke vees 5 minutit. Pärast pudeli kasutamist loputage kõik pudeli osad sooja vee ja pesuvahendiga, eriti sisemise õhu tsirkulatsioonisüsteemi. Pühkige avad spetsiaalse harjaga, mis on pakendis. Kõiki pudeli osi võib lahtivõetuna pesta nõudepesumasina ülemises osas. Pudelite ja luttide steriliseerimine. On mitmeid võimalusi: keeta vees, leotada desinfitseerimisvahendis (vastavalt kasutusjuhistele), elektrilises steriliseerimismasinas või spetsiaalses kotis, asetades mikrolaineahju. Olge ettevaatlik, kuum vesi või aur võib teie käsi põletada. Pudelid, lutid ja tarvikud steriliseeritakse ainult puhaste kätega. Pakendis olevat väikest harja steriliseerida ei tohi. Hoiatus!

Teie lapse ohutuse ja tervise jaoks: ainult täiskasvanu võib toita beebit pudelist. Ärge kasutage lutti kui tavalist lutti. Pidev või pikaajaline vedelike tarbimine võib kahjustada hambaid. Enne toitmist kontrollige vedeliku temperatuuri. Iga kord kontrollige lutti, kui märkate, et see on kulunud, asendage see uuega.

Tähelepanu! Ärge kuumutage pudelit mikrolaineahjus, sest piimas või segus võivad ilmneda kuumad kohad.

Tootja: «Handi-craft company», USA.
Maaletooja: OÜ «Herba Humana», Konstitutsios pst., 9-123, Vilnius, Leedu.

Additional Info
Kommentaarid

Kliendi kommentaarid

Kommentaar "Kitsa kaelaga standardpudel DR. BROWN'S, 120 ml"

Andke oma kommentaar

Up Sells

You may also be interested in the following product(s).