Dr.Brown‘s OPTIONS laia pudelikaelaga 270 ml ülemineku pudel, + silikoonotsik
-15%

Tavahind: 11,93 €

Special Price 10,14 €

Dr.Brown‘s OPTIONS laia pudelikaelaga 270 ml ülemineku pudel, + silikoonotsik

Saadavus: Laos

Brand: Browns
Barcode: 072239309605

Tavahind: 11,93 €

Special Price 10,14 €

Kiirülevaade

Dr.Brown‘s OPTIONS laia pudelikaelaga 270 ml ülemineku pudel, + silikoonotsik. Pakendis: 1 pudel sisemise õhu tsirkulatsioonisüsteemiga, 1 lutt (6 kuni 9 kuud), 1 silikoonotsik (alates 6 kuust), 1 pesuhari.
Kirjeldus

Detailid

Silikoonotsikuga pudel võimaldab lapsel kiiremini pudelilt tassi või jooginõule üle minna. Patenteeritud õhu sisemise tsirkulatsioonisüsteem vähendab kõhupiirkonna valusid, piima tagasilööki ja röhitsust, gaaside kogunemist kehas. Aitab säilitada rohkem vitamiine C, A, E ja lipiide, mis on tervislikuks arenguks väga vajalikud. Ilma BPA (bisfenool A), PVC ja ilma pliita. Pehme silikoonotsik sobib kõigile OPTIONS pudelitele. Lihtne kasutada ja pesta. Mugav reisimisel. Otsikut ei tohiks kasutada, kui õhu sisemise tsirkulatsioonisüsteem on olemas

Hooldus: võtke pesuhari pudelist. Enne kasutamist loputage ja peske kõik pudeli osad. Lutti (enne esmakordset kasutamist) keedetakse vees 5 minutit. Pärast pudeli kasutamist peske kõik pudeli osad kuuma veega ja pesuvahendiga, eriti sisemise õhu tsirkulatsioonisüsteem. Peske avasid spetsiaalse harjaga. Võib pesta nõudepesumasina ülemises osas, eeelnevalt võttes pudeli osadeks.

Pudelite ja luttide steriliseerimine. On mitmeid võimalusi: keeta vees, kasta laste pudelitele ettenähtud desinfitseerimisvahendisse (vastavalt kasutusjuhistele), elektrilises sterilisaatoris või mikrolaineahjus paigutatuna spetsiaalsesse kotti. Olge ettevaatlik, kuum vesi või aur võib teie käsi põletada. Pakendis olevat väikest harja ei saa steriliseerida.

Hoiatus! Teie lapse turvalisuseks ja tervise jaoks: last pudelist toita võib ainult täiskasvanu.  Ärge kasutage pudelilutti lutina. Pidev või pikaajaline vedelike tarbimine võib kahjustada hambaid.  Enne toitmist kontrollige vedeliku temperatuuri. Iga kord kontrollige lutti, kulumist märgates vahetage see uue vastu. Tähelepanu! Ärge soojendage pudelit mikrolaineahjus, sest piimas või segus võivad ilmneda kuumad kohad. 

Tootja: Kompanii Handi-craft, USA.
Edasimüüja: AS „Herba Humana“, Konstitucijos pr. 9-123, Vilnius, Leedu.

Additional Info
Kommentaarid

Kliendi kommentaarid

Kommentaar "Dr.Brown‘s OPTIONS laia pudelikaelaga 270 ml ülemineku pudel, + silikoonotsik "

Andke oma kommentaar

Up Sells

You may also be interested in the following product(s).