Pimedas helendav PreVent BUTTERFLY silikoonlutt, 12 kuust.
-35%

Tavahind: 8,69 €

Special Price 5,65 €

Pimedas helendav PreVent BUTTERFLY silikoonlutt, 12 kuust.

Saadavus: Laos

Brand: Browns
Barcode: 072239307779

Tavahind: 8,69 €

Special Price 5,65 €

Kiirülevaade

Pimedas helendav PreVent BUTTERFLY silikoonlutt, 12 kuust. Luti peaosa helendab pimedas, sellepärast on seda öösel voodist lihtne leida.
Kirjeldus

Detailid

Pehme, mittekahanev, patenteeritud õhukanaliga, mis vähendab imiku kurgus survet imemisel. Lasteontodondi poolt loodud. Väga õhuke, minimaalselt mõjutab lapse suud, vähendab vale hambumuse võimalust. Suu ja keeleasendi sujuvaks arenguks. Spetsiaalne liblikujuline kuju annab põsele ja äravoolule suurema mugavuse. Ilma bisfenooli BPAta.

Hoiatus: ärge mähkige lutti ümber beebi kaela, see võib põhjustada lämbumist.

Hooldus: töötada ainult puhaste kätega puhtal pinnal. Enne esmakordset kasutamist keetke 5 minutit. Jahutage ja suruge liigne niiskus välja. Enne iga kasutamist peske sooja seebiveega, loputage hoolikalt. Seda saab pesta nõudepesumasina ülemisel riiulil.  

Hoiatus! Lapse tervis ja turvalisus: enne iga kasutamist kontrollige lutti, lämbumisohu vältimiseks, enne kasutamist tõmmake lutti kõikides suundades, et tagada, et see ei rebene. Laps võib sisse hingata väikseid osakesi ja see võib põhjustada tõsiseid terviseprobleeme. Kui lutt jääb suhu kinni, ärge paanitsege, seda ei saa alla neelata. Tõmmake see ettevaatlikult, nii õrnalt kui võimalik, lapse suust välja. Ärge jätke oma last järelevalveta. Ärge jätke päikesevalguse kätte ja kuuma kohta. Ärge jätke lutti desinfektsioonivahendisse kauemaks kui lubatud, kuna lutt võib lahustuda. Lutti ei tohi leotada magusates vedelikes või ravimites – lapsel võib tekkida kaaries. Hügieeninõuetest tulenevalt tuleb lutti vahetada iga ühe kuni kahe kuu tagant. Lapse lämbumise vältimiseks, ärge andke talle kaitsekatet.  

Tootja: «Handi-craft company», USA.
Maaletooja: OÜ «Herba Humana», Konstitutsios pst., 9-123, tel. (8-5) 2754127. Vilnius, Leedu.

Additional Info
Kommentaarid

Kliendi kommentaarid

Kommentaar "Pimedas helendav PreVent BUTTERFLY silikoonlutt, 12 kuust. "

Andke oma kommentaar

Up Sells

You may also be interested in the following product(s).