Lutid kitsa kaelaga pudelitele viljalihaga mahlade ja püreede jaoks alates 9-kuust.
-15%

Tavahind: 6,95 €

Special Price 5,90 €

Lutid kitsa kaelaga pudelitele viljalihaga mahlade ja püreede jaoks alates 9-kuust.

Saadavus: Laos

Brand: Browns
Barcode: 072239304914

Tavahind: 6,95 €

Special Price 5,90 €

Kiirülevaade

Lutid kitsa kaelaga pudelitele viljalihaga mahlade ja püreede jaoks alates 9-kuust. 2 silikoonist pudelilutti Dr. Brown‘i kitsa kaelaga pudelitele. Ilma bisfenooli BPA-ta.
Kirjeldus

Detailid

Enne esmakordset kasutamist on oluline, et pind ja käed oleksid puhtad. Keetke lutte 5 minuti jooksul avatud anumas. Kui keedate kauem, võivad lutid muutuda kasutuskõlbmatuks. Veenduge, et luti ava oleks puhas.

Hooldus: lutte võib steriliseerida elektrilises sterilisaatoris või mikrolaineahju steriliseerijaga, võib pesta nõudepesumasina ülemistel riiulitel.

Enne iga kasutamist: tõmmake lutti, et veenduda, et see ei purune. Asendage teisega, kui on märke kulumisest, rebenditest või kuju muutustest. Beebi võib sisse hingata väikeseid detaile, mis võivad põhjustada tõsiseid terviseprobleeme. Eemaldage pudel suust, kui laps ei söö.  

Hoiatus! Teie lapse ohutuse ja tervise jaoks: kasutage lutte ainult täiskasvanute järelevalve all. Ärge kunagi andke tavalise luti asemel pudelilutti. Vedelike pidev või pikaajaline tarbimine võib hambaid rikkuda. Enne toitmist kontrollige alati toidu temperatuuri. Ärge pöörake lutti pahupidi. Kui teil on probleeme toiduga või küsimusi, võtke ühendust oma arstiga.

Tootja:«Handi-craft company», USA.
Maaletooja: OÜ «Herba Humana», Konstitutsios pst., 9-123, Vilnius, Leedu.

Additional Info
Kommentaarid

Kliendi kommentaarid

Kommentaar "Lutid kitsa kaelaga pudelitele viljalihaga mahlade ja püreede jaoks alates 9-kuust."

Andke oma kommentaar

Up Sells

You may also be interested in the following product(s).