OPTIONS silikoonotsikud pudelitele, alates 6 kuust.
-50%

Tavahind: 5,99 €

Special Price 3,00 €

OPTIONS silikoonotsikud pudelitele, alates 6 kuust.

Saadavus: Laos

Brand: Browns
Barcode: 072239309674

Tavahind: 5,99 €

Special Price 3,00 €

Kiirülevaade

OPTIONS silikoonotsikud pudelitele, alates 6 kuust.
Kirjeldus

Detailid

Otsikuid ei tohi kasutada koos õhu sisemise tsirkulatsioonisüsteemiga. Sobivad ainult DR.BROWN’S OPTIONS pudelitele.

Kasutamine: asetage otsik plastikust lutihoidja alt (luti asemel). Tõmmake otsikut mõlemas suunas, veenduge, et see oleks korralikult sisestatud. Kallake vedelikku, keerake plastist hoidik koos otsikuga korralikult peale.

Puhastamine: enne esmakordset kasutamist keetke vees 5 minutit. Pärast kasutamist peske kuuma vee ja seebiga, loputage hästi. Peske ainult puhaste kätega ja puhtal pinnal. Võib pesta nõudepesumasina ülemises osas. Võib steriliseerida elektrilistes sterilisaatorites või mikrolaineahjus, samuti keeta vees.

Hoiatus! Turvalisuse ja tervise jaoks: kasutada ainult täiskasvanute juuresolekul.  Pidev või pikaaegne vedelike tarbimine võib kahjustada hambaid.  Enne kasutamist kontrollige alati toidu temperatuuri. Otsik peab olema puhas ja ei tohi olla ummistunud.Ärge soojendage mikrolaineahjus, kuna piimas ja segus võivad tekkida kuumad kohad.  Ärge jätke otsese päikesevalguse kätte või kuumadesse kohtadesse. Hoidke kõiki osi kättesaamatus kohas. Enne igat kasutamist kontrollige, et ei oleks vigastusi. Märgates vigastusi, visake ära. Ärge jätke last pudeliga voodisse.  Ärge lubage lapsel pudeliga kõndida või joosta . Mitte kunagi ärge kasutage otsikut luti või närimisvahendi asemel.  

Tootja: Kompanii Handi-craft, USA.
Edasimüüja: AS „Herba Humana“,Konstitucijos pr.  9-123, Vilnius, Leedu.

Additional Info
Kommentaarid

Kliendi kommentaarid

Kommentaar "OPTIONS silikoonotsikud pudelitele, alates 6 kuust."

Andke oma kommentaar

Up Sells

You may also be interested in the following product(s).